top of page

witaj !

Nazywam się Wioleta Saraja. Z wykształcenia jestem plastykiem i technikiem organizacji reklamy, a moją pasją jest design i projektowanie grafiki do wykorzystania w Internecie, mediach cyfrowych i druku. W swojej pracy koncentruję się przede wszystkim na komunikacji wizualnej przedsiębiorstw, a więc tak zwanym Corporate Design. Jest to całość środków wizualnych, przy użyciu których firma staje się widoczna w przestrzeni publicznej i zostaje zapamiętana. Wśród tych środków najważniejsze są te, które w charakterystyczny sposób odznaczają firmę w przestrzeni, czyniąc ją rozpoznawalną: logo, szyld, wygląd strony internetowej, wizytówki, opakowanie produktu, jak również wiele innych elementów charakterystycznych dla danej firmy.


Doświadczeni przedsiębiorcy wiedzą, że w dzisiejszych warunkach rynkowych Corporate Design jest tak samo ważny, jak jakość usług lub produktów, które oferują. Jest bowiem wizualną wizytówką firmy, którą jako potencjalni  klienci widzimy najpierw. Ten pierwszy kontakt wzrokowy i odczucia, jakie nam się przy nim nasuwają, bardzo często mają decydujący wpływ na wybór prezentowanej oferty. Jeśli firma wyróżnia się wizualnie i jest widoczna na tle konkurencji, znacząco wpływa to na jej pozycję i skuteczność oraz podnosi wyniki sprzedażowe! Dlatego niezależnie od tego, czy masz już za sobą pierwsze doświadczenia w swojej branży, czy dopiero zaczynasz przygodę jako przedsiębiorca- każdy czas jest odpowiedni na to, by uczynić Twoją firmę lub produkt wyjątkowymi i widocznymi na tle  konkurencji.

 

Nie masz pomysłu na wizualną promocję? Trafiłeś we właściwe miejsce! A może masz już ideę, ale nie wiesz, jak ją wcielić w życie? Jestem tu po to, aby Cię wysłuchać, doradzić i pomóc zrealizować Twój plan. Jedyne, co nas ogranicza to nasza wyobraźnia! Jeśli planujesz wypromować swoją markę na terenie Niemiec, trafiłeś tym lepiej- cztery lata mojego pobytu w Niemczech to cztery lata gromadzenia doświadczeń na tutejszym rynku i nauki jego specyfiki. Dlatego cieszę się, mogąc zaoferować Ci polską jakość i współpracę pełną zrozumienia w połączeniu z niemieckim doświadczeniem!

Wiele agencji graficznych ustala z góry cennik usług i udostępnia go na swoich stronach internetowych. W przeciwieństwie do nich, dostosowuję swoją ofertę cenową indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Każde zamówienie jest tak samo ważne, podobnie każdy Klient- nie ma dwóch takich samych. Każdy z projektów jest niepowtarzalny i każdy proces twórczy przebiega inaczej, dlatego profesjonalny grafik proponuje Klientowi indywidualną wycenę. Jesteś zainteresowany? Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT i wyślesz wiadomość. Napisz krótko, jaka usługa Cię interesuje. Wówczas otrzymasz drogą mailową zindywidualizowany wzór swojego zamówienia, czyli tak zwany Brief. Po jego wypełnieniu i wysłaniu natychmiast rozpoczyna się realizacja Twojego projektu. To proste!

bottom of page